Sevgiliye İyi Geceler Mesajları
22 Ekim 2017 Pazar
Geceler şimdilik tek engelim ancak ben bu günlerin değerini iyi bilmeliyim. Çünkü ayrı geçen bu geceler olmasa senin yokluğunun ne demek olduğunu nasıl anlayabilirdim. Bensiz gecen, benli rüyalarla dolsun sevdiğim.
Sen, derin uykularda bin bir çeşit rüyalar içinde iken seni düşünmekten uyuyamıyan bu aşığına biraz insaf et biraz gül biraz lütfet ki bende uyuyabileyim. İyi geceler aşkım iyi geceler bebeğim.
Bu gönül sana tutkun. Sözlerin yine suskun. Nolursa olsun artık, sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden, korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.
Sen uyurken ben hep seni düşünücem. İyi uyu aşkım. Geceler korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye gelicem iyi geceler aşkım.
Bu aksam yine camdan yıldızlara bakarken aklima geldin, keşke yanımda olsaydı diye düşündüm. Sonra bir yıldız kaydı, dilek tuttuktan sonra telefonum çaldı, baktım aşkım bana mesaj attı... Seni seviyorum aşkım iyi geceler, rüyanda bana gel.
Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bitanem. Huzurlu ve mutlu İyi geceler. Seni seviyorum.
Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarın ki güneş senin için bitanem iyi geceler.
Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!
Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herşeyim sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.
Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.
Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!
Tatlı rüyalar sevgilim. Kısaca benli rüyalar evliliğe giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdiği mutlulukla uyuyacağım senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek. Rüyalarıma bekliyorum.
Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler canım.
Bu gönül sana tutkun, sözlerin yine suskun, ne olursa olsun artık sessizlikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız herşeye rağmen dayanmalıyız. Kayıp gitme ellerimden korkuyorum sensizlikten, gecelerden. İyi geceler aşkım.
Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm herşeyim.
Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler.
Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler Hasretim.
Sen bana mutlulukları veren güneşimsin, gecelerimi süsleyen yıldızımsın. İyi geceler aşkım.
İyi geceler bebeğim. Güneş seninle güzel doğuyor, mehtap seninle gökyüzünü aydınlatıyor. Rüyada buluşalım.
iyi geceler mesajı
Yaşam ve İnsanlar